wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » O Elite Bags
Kategorie
Kontakt
 • Consulting
  Targowa 7/5
  47-200 Kędzierzyn-Koźle
  NIP: 7491770454
 • E-mail:biuro@womanline.pl
 • TelefonGSM: 663828462
  GSM: 607138111
Chmura tagów
Medical bags for sport therapy
Ankieta

Na co zwracasz największą uwagę przy wyborze torby medycznej?

 • Pojemność
 • Wygląd
 • Jakość wykonania
 • Wyposażenie nie-medyczne
 • Możliwości noszenia
 • Cena
 • Waga torby
 • Max waga wyposażenia
 • Kraj producenta

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

O Elite BagsElite Bags jest wiodącą firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkcji medycznych i ratunkowych torby dla profesjonalistów. Oferujemy szeroką gamę produktów, które spełniają wszystkie wymagania w zakresie transportu materiałów i urządzeń medycznych.

Jesteśmy siedzibę firmy w sektorze zdrowia i Medycznej, z silną obecnością na całym świecie od ponad 10 lat. Nasza sieć międzynarodowa, obejmująca ponad 50 krajów, zapewnia, możemy zapewnić naszym klientom profesjonalną obsługę osobistej, opartej na wszechstronnej wiedzy o lokalnym środowisku opieki zdrowotnej.

Jesteśmy zobowiązani, aby różnica w wszystkim, co robimy. Mamy cele, które są pasjonatami i że dzielimy ze sobą. Nasze produkty są zaprojektowane "przez i dla" profesjonalny, zapewniając każdy szczegół i oferuje wysoki poziom usług, aby zadowolić naszych klientów, w oparciu o dokładne Polityki Jakości.

 

Ponad dziesięć lat w projektowaniu i produkcji Teczki i Torby dla profesjonalistów.

Jesteśmy firmą konsolidacji w sektorze opieki zdrowotnej i sprzętu medycznego, jest odniesienie się przez ponad dziesięć lat w projektowaniu i produkcji Teczki i Torby dla profesjonalistów.

Naszą misją jest dbanie o potrzeby związane z transportem, specjalnie na sprzęt medyczny Sektor (Nagłe, medycyny, pielęgniarstwa, w tym pierwszym AIDS, etc), oferując produkt końcowy, który jest opracowany "przez i dla" zawodowych , zapewniając każdy szczegół i oferuje szeroki gwarancję satysfakcji, oparte na dokładnym Polityki Jakości.

 

Projektujemy i produkujemy Taylor woreczków do konkretnej potrzeby, dla każdego obszaru działalności.

Nasza R + D + i Zakład specjalizuje się w opracowywaniu nowych produktów, które ułatwiają pracę specjalistów z każdej dziedziny działalności.Konstrukcja naszych produktów jest starannie i odpowiedzialnie studiował, w celu uzyskania użytecznych narzędzi pracy, które przyznają zintegrowane rozwiązania do ich kształtu, funkcji i ich stosunku do użytkowników.

Współpracujemy bezpośrednio z wybitnych specjalistów w każdej dziedzinie, aby szczegółowo analizować potrzeby powstałe w ich działalności, a także rozwijać produkty idealnie dopasowane do deklarowanego celu, w tym, oczywiście, Ergonomia.

 

Nasza polityka jakości jest poprawa stale i spełniają naszych klientów.

Nasza firma jest zagrożona w ciągłe doskonalenie procesów ustanowionych w naszym systemie wewnętrznym do zaoferowania codziennie do produktów i usług opartych na zarządzaniu jakością i stałej Innowacji własnych projektów.

Patrzymy po Doskonałości w naszym serwisie i produktach z Systemu Zarządzania Jakością w oparciu o rozporządzenie UNE-EN-ISO 9001: 2008, stawiając nasz maksimum wysiłku w naszej codziennej pracy, w celu zwiększenia satysfakcji naszych klientów na produkty i Serwis otrzymał, oraz w realizacji celów w zakresie jakości.

Elite Torby, firmy z ważnym międzynarodowym powołanie od początku, jest głośno, postawić na rynkach zagranicznych. Owocem tej stałym wysiłku jest nasza obecność na 5 kontynentach, że jesteśmy konsolidację rok po roku w całej ciągłych wyjazdów, frekwencji na targach i badania rynku.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl