wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Blog2 » Torba pielęgniarska Practi's jako plecak, czyli 4 w 1
Kategorie
Kontakt
 • Consulting
  Targowa 7/5
  47-200 Kędzierzyn-Koźle
  NIP: 7491770454
 • E-mail:biuro@womanline.pl
 • TelefonGSM: 663828462
  GSM: 607138111
Chmura tagów
Medical bags for sport therapy
Ankieta

Na co zwracasz największą uwagę przy wyborze torby medycznej?

 • Pojemność
 • Wygląd
 • Jakość wykonania
 • Wyposażenie nie-medyczne
 • Możliwości noszenia
 • Cena
 • Waga torby
 • Max waga wyposażenia
 • Kraj producenta

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Torba pielęgniarska Practi's jako plecak, czyli 4 w 1

Data dodania: 01-03-2015 Wyświetleń: 1010 Dlaczego czasem zapominam, że warto uważnie słuchać każdego słowa klienta? 

Torba dla pielęgniarki Practi’s od tyłu (dosłownie!) alt

Zaskoczyła mnie dziś bardzo pewna klientka. Pani pielęgniarka, z pomorskiego, ze sporym doświadczeniem i kilkudziesięcioletnią (jak sama powiedziała!) praktyką w zawodzie. Na czym polegał jej problem i dlaczego dzwoniła?

Plecak dla pielęgniarki, ot co!

Otóż od kilku miesięcy (!) poszukuje plecaka dla pielęgniarki. Jak twierdziła, przeglądneła całą ofertę producentów i dystrybutorów toreb medycznych. Dla pielęgniarek są, owszem, torby, nesesery, teczki, apteczki, saszetki. Mojej (już!) klientce pojawiły się w wynikach wyszukiwania plecaki medyczne, ale wyłącznie w kontekście ratowników: czyli krwistoczerwone, poobszywane taśmami odblaskowymi. Moja klientka była już gotowa zdecydować się na pewien model, kierując się zasadą „Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma!” i troską o właśną wygodę i komfort w pracy, ale na szczęście trafiła na naszą ofertę: torba, ups przepraszam, teraz: plecak pielęgniarski Practi’s.

eb00_004_04_ak

Practi’s 4 w 1

Torba dla pielęgniarki Practi’s posiada ukryte w tylnej kieszeni szelki, które w dowolnym momencie można wyciągnąć. Wystarczy przymocować je do dolnych klamer i plecak gotowy do użycia. Szelki są szerokie i miękkie, wygodnie się ich używa.

Nigdy jakoś – aż do dziś – nie zwracałam uwagi na ten sposób noszenia Practi’s. Zawsze była promowana w ofercie jako torba dla pielęgniarki noszona w ręce lub na ramieniu. 4 w 1, ponieważ istnieje także możliwość zamontowania jej na specjalnym wózku Carry’s, zdjęcie poniżej. Waga torby, prawie 2,4kg , pozwala na jej noszenie w ręce lub na ramieniu tylko przy podstawowym wyposażeniu. Gdy klientka zaczęła wymieniać instrumenty i narzędzia medyczne, a ja szybko w myślach dodałam kilkudziesięcioletni staż + wiek ukończenia szkoły – byłam już pewna, że tylko plecak dla pielęgniarki będzie odpowiedni: wolne ręce, równomiernie rozłożony ciężar na plecach.

Dzisiejszy telefon uświadomił mi, przypomniał właściwie, jak ważna jest wygoda w nierzadko ciężkiej pracy pielęgniarki. Wygoda – czyli porządna torba, niezawodny sprzęt, dobrej jakości materiały medyczne. To nie luksus, to konieczność. Zasługujecie na to, drogie Panie pielęgniarki. Przynajmniej to pierwsze mogę zaoferować.

eb00_004_05_akeb00_004_03_ak

Torba Practi’s kosztuje 375 zł. Sprzedawana jest bez wyposażenia medycznego. Występuje w turkusowym lub czarnym kolorze.  Zapraszamy.

eb00_004_01_akeb00_005_01_ak


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl